loader-logo
Amazon Keratin

Szkolenia
Keratynowe prostowanie włosów

Szkolenie Keratyna Amazon Keratin

Chcesz poszerzyć ofertę swojego salonu o nowe zabiegi?
Chcesz poszerzyć wiedzę swoją lub pracownika swojego salonu?
A może chcesz rozpocząć profesjonalną działalność?

Przeprowadzamy szkolenia z keratynowego prostowania włosów dla salonów fryzjerskich, które chcą pracować na produktach Amazon Keratin jak i dla profesjonalistów pragnących zgłębić wiedzę na temat zabiegów keratynowych oraz osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w „keratynowym świecie”. Podczas szkolenia uczestnicy przyswajają informacje teoretyczne na temat keratynowego prostowania włosów i produktów Amazon Keratin oraz zdobywają praktyczne umiejętności, które pozwalają na wykonywanie zabiegów keratynowych Amazon Keratin.

Podczas naszych szkoleń:
• poznasz wszystkie produkty Amazon Keratin, które są wykorzystywane do profesjonalnego wykonania zabiegu keratynowego,
• nauczysz się profesjonalnie wykonywać zabieg, a nasi szkoleniowcy omówią każdy szczegół, aby terapia keratynowa nie miała przed Tobą tajemnic.

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas certyfikat, a dzięki nabytemu doświadczeniu oraz użyciu kosmetyków Amazon Keratin poszerzysz ofertę o zabiegi terapii proteinowej, keratynowej prostowania keratynowego. Już teraz dołącz do setek zadowolonych klientów i kursantów!

Szkolenia z keratynowego prostowania włosów odbywają się zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oraz z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Nasi szkoleniowy prowadzą zajęcia w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, podkarpackim, zachodniopomorskim.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość email na adres: info@amazonkeratin.pl formularz kontaktowy na dole strony lub telefonicznie: +48 697 027 168

Szkolenia w Warszawie i Olsztynie możesz kupić poprzez link do naszego sklepu TUTAJ.

onepage website

Biuro zamówień:

onepage website

Wyślij wiadomość

    Zapoznałem się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.


    Call Now Button Skip to content