loader-logo
Amazon Keratin to innowacyjny zabieg wygładzania włosów, który łączy w sobie proteiny keratynowe i inne naturalne składniki. Zabieg stosuje się by:

 • odbudować zniszczone włosy,
 • zmniejszyć ich objętość oraz wyeliminować puszenie i kręcenie się włosów,
 • włosy były gładkie i łatwe do uczesania,
 • wyprostować włosy,
 • miały jedwabisty i błyszczący wygląd.

Przeważnie do przeprowadzenia zabiegu potrzeba od ok. 15 do 80 ml produktu, w zależności od jakości i kondycji włosów poddanych zabiegowi. Jednak możliwe, że przy dłuższych włosach trzeba będzie użyć więcej produktu.

Zazwyczaj zabieg trwa od 1 do 3 godzin, a zależy to od rodzaju włosów klienta, w szczególności od ich długości, grubościi struktury.

Zabiegi różnią się siłą działania, a także zapachem produktów.

 • Keratyna winogronowa została opracowana specjalnie, aby odnowić i pielęgnować wszystkie rodzaje włosów Rekomendowana jest dla grubych włosów, opornych, uszkodzonych i po zabiegach chemicznych (farbowanie, rozjaśnianie, trwała itp.). Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 6miesięcy.
 • Keratyna BTX to wygładzający produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, jednak produkt najlepiej sprawdzi się przy cienkich włosach, o drobnej strukturze. Nada im grubości. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 5 miesięcy.
 • Keratyna czekoladowa ma umiarkowaną siłę i jest zalecana dla włosów, które nie są bardzo krę Może być również stosowana, gdy klienci chcą zachować swoje naturalne włosy. Stosowana jest również do rewitalizacji (rekonstrukcja i naprawa) oraz eliminuje puszenie się włosów. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy.
 • Keratyna kokosowa wzbogacona jest o organiczny olej kokosowy, komórki macierzyste i inne naturalne składniki. Unikalna metoda ich przetwarzania zapewnia gładkie, błyszczące i łatwe w układaniu włosy do 5 miesięcy. Polecana jest do włosów grubych, gęstych, naturalnych i niefarbowanych.
 • LISS 10 BUBBLEGUM o zapachu gumy balonowej zawiera mocną mieszankę organicznych składników, masło shea, które natychmiastowo wnikają w strukturę włosa i eliminują puszenie, pozostawiając włosy łatwe w układaniu, błyszczące i delikatne. Produkt o zapachu gumy balonowej.
 • Terapia proteinowa ONE PROTEIN THERAPY może być stosowana na każdym rodzaju włosów ale w szczególności zalecany jest do włosów suchych, łamliwych i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Po zastosowaniu włosy będą podatne na stylizację i przestaną się puszyć w wilgotnym środowisku. W dotyku staną się jedwabiste i delikatne, a wizualnie będą bardziej błyszczące. Nie zawiera środków prostujących włosy i może być na każdym rodzaju włosów, a w szczególności na cienkich, kruchych i łamliwych. Włosy kręcone, pozostaną kręconymi (oprócz momentu wtłaczania produktu we włosy żelazkiem fryzjerskim).

Tak. zabieg Amazon Keratin stosuje się w celu naprawy struktury włosa spowodowanego zabiegami chemicznymi. Po dobraniu odpowiedniego produktu efekt utrzymuje się dłużej na włosach uprzednio poddanych zabiegom chemicznym niż na naturalnych włosach, które zazwyczaj są mniej zniszczone.

Przed zastosowaniem keratyny włosy muszą być tak umyte, by zniknęły z nich wszelkie pozostałości kosmetyków, a łuska włosa otworzyła się.

Lepszy efekt zabiegu keratynowego uzyskamy jeśli włosy rozjaśniane lub z refleksami będziemy farbować przed zabiegiem – rozjaśniacz rozchyla łuskę, więc jeśli zabieg keratynowy wykonamy przed rozjaśnianiem lub refleksami możemy nieco stracić z jego efektów. Zabieg keratynowy na ciemnych kolorach, odrostach, po tonowaniu (także blondu) lepiej wykonać po farbowaniu.

Włosy czy same końcówki można strzyc zarówno przed jak i po zabiegu. Do indywidualnej oceny – np. jeśli klient ma długie włosy, a i tak planuje strzyżenie, to obcinając włosy przed zabiegiem zużyjemy mniej produktu.

Rezultat osiąga się, gdy włosy są umyte do 24 godzin po zabiegu. Zaleca się użycie profesjonalnych produktów Amazon Keratin, które podtrzymują efekty zabiegu i pielęgnują włosy.

Należy wtedy wysuszyć włosy i użyć prostownicy ze średnią/niską temperaturą, tak szybko jak to możliwe.

Nie należy w tym czasie spinać, związywać włosów, zakładać czapki czy okularów na głowę. Jeśli jednak się tak zdarzy, to trzeba wyprostować włosy prostownicą przed zmyciem keratyny z włosów.

Włosy są łatwiejsze do uczesania i stylizacji oraz odporne na wilgoć. Będą bardziej miękkie i jedwabiste, kolor będzie miał większy połysk.

W zależności od rodzaju włosów – raz na cztery miesiące lub częściej w razie potrzeby. Minimalny odstęp powinien trwać 30 dni. Keratyna za każdym razem powinna być nakładana na całe włosy.

Aby zmaksymalizować efekty zabiegu powinno używać się produktów z linii pielęgnacyjnych Amazon Keratin (szampon, odżywka, maska na włosy). Te produkty nie zawierają soli i siarczanów oraz zostały specjalnie opracowane, aby wydłużyć działanie zabiegu.

Nie przeprowadzono badań żadnych produktów prostujących włosy na kobietach karmiących lub kobietach w ciąży, dlatego nie można określić działań niepożądanych zabiegów – nie tylko keratynowych – w tej grupie kobiet. Dlatego działając odpowiedzialnie Amazon Keratin nie zaleca przeprowadzania zabiegów u kobiet karmiących lub w będących w ciąży.

Produkty Amazon Keratin są w 100% wykonane w USA z wysokiej jakości składników i naturalnych produktów i dodatkowo są bardzo wydajne. Amazon Keratin dysponuje wachlarzem zabiegów dla każdego rodzaju włosów. Wszystkie zabiegi Amazon Keratin gwarantują długotrwały rezultat, a stosowane składniki to nowoczesna keratyna i keratyna hydrolizowana, którą nakłada się na wilgotne włosy i od razu suszy, przez co średnio na jednym zabiegu można zaoszczędzić nawet 1 godzinę.

Włosy suszymy bezpośrednio po nałożeniu keratyny umiarkowanym i niezbyt gorącym strumieniem powietrza, by nie „zdmuchnąć” nałożonego wcześniej produktu.

Każda klientka ma inny rodzaj włosa i należy dopasować temperaturę indywidualnie do jego struktury. Dopasowując temperaturę można jednak przyjąć pewne ramy:

140 – 170°C Włosy cienkie lub po zabiegach chermicznych
160 – 200°C Włosy faliste i o średniej teksturze
200 – 230°C Grube, mocne włosy

onepage website

Biuro zamówień:

onepage website

Wyślij wiadomość

  Zapoznałem się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności.


  Call Now Button Skip to content