loader-logo

Maska do włosów z keratyną

Jeśli Twoje włosy są zniszczone i widzisz rozdwajające się końcówki, to najwyższy czas na porządne nawilżenie i regenerację. Co będzie sprzymierzeńcem w walce o piękne i zdrowe włosy? Profesjonalna maska do włosów z keratyną, która przywróci Twoim kosmykom blask, a w bonusie otrzymasz ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami.

Jak pielęgnować zniszczone włosy?

Po pierwsze zniszczone kosmyki są najczęściej suche, więc potrzebne jest właściwe nawilżenie  i ochrona przed utratą wody. Po drugie odwodnione włosy są kruche i łamliwe, więc należy sięgnąć po właściwy produkt, który odbuduje strukturę pasm. Po trzecie ważne, aby chronić włosy przed dalszym zniszczeniem. Bardzo ważnym jest, aby unikać wysokich temperatur i toksyn.

Maski z keratyną – remedium dla zniszczonych włosów

Maski z keratyną są najlepszym wyborem jeśli chcemy profesjonalnie zadbać o swoje włosy w domu. Maski są naszym sprzymierzeńcem w walce o piękne i zadbane włosy. Kuracje keratynowe to prawdziwa ulga dla włosów, które są zniszczone od prostowania, kręcenia lub rozjaśniania.

Nie obciążają włosów, otulają włosy po zastosowaniu pięknym zapachem. Sekretem świetnego działania takich masek jest oczywiście ich wartościowy skład. Maski z keratyną zawierają hydrolizowane cząsteczki keratyny, najsilniejszej wśród protein. Keratyna to podstawowy budulec włosa, który wniknie w  zniszczone kosmyki i odbudowuje ich strukturę na całej długości. Dzięki jej stosowaniu e zyskujemy również włosy łatwe w rozczesywaniu, gładkie i elastyczne. Dodatkowo włosy po użyciu maski z kreatyną nie puszą się.

Czy sama maska z keratyną wystarczy?

W prawidłowej domowej pielęgnacji włosów liczy się każdy krok. Jeśli sięgamy na co dzień po drogeryjny szampon pełny SLS, soli i alkoholu, to maska z keratyną pomoże nam w niewielkim stopniu. Kuracja odbudowująca włosy musi być kompletna. Warto więc sięgnąć po produkty profesjonalne, najlepiej z tej samej serii. Wybieramy więc zarówno szampon, odżywkę jak i maskę do włosów – produkty powinny mieć w swoim składzie keratynę. Polecamy maski Amazon Keratin takie jak kokosowa, BLONDE+VIOLET, OURO GLOW Protein + Caviar, LISS 10 BUBBLEGUM czy maska do włosów Zielona Herbata. Każda z nich ma specjalnie opracowaną formułę, a dodatkowo różnią się zapachem, więc każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. 

Maska z keratyną po zabiegu keratynowego prostowania włosów.

Jeśli jesteś posiadaczką kręconych włosów i poddałaś się zabiegowi keratynowego prostowania włosów, to z pewnością zostałaś poinstruowana przez specjalistę jak pielęgnować włosy po zabiegu w domu. Podstawą domowej pielęgnacji są właśnie wyżej wymienione szampon z keratyną, odżywka z keratyną oraz maska z keratyną. Dzięki tym produktom znacząco przedłużysz trwałość zabiegu. Te produkty oprócz keratyny, zawierają bardzo cenne olejki, jak arganowy, jojoba czy migdałowy oraz ceramidy. 

Przyjemne efekty można zauważyć już po pierwszym użyciu. Włosy są miękkie, sprężyste, świetnie się rozczesują, są wygładzone i nabłyszczone oraz zdrowe.

Zobacz produkty w naszym sklepie – tutaj.


Call Now Button Skip to content